«Красный Капиталист»

Купити вібраційний відлякувач кротів за мінімальною ціною, проти змій

Купити вібраційний відлякувач кротів за мінімальною ціною, проти змій

Прилад включається кожні 5-20 секунд і видає коливання протягом 1-5 секунди. Піщанок або екзотичних павуків. Гарантія на товар 1 год. Вважаючи за краще покинути захищену зону.
ультразвуковий відлякувач кротів та медведок Торнадо-ОЗВ. 02 абсолютно безпечний для домашніх тварин, щоб шкідники не мали можливості звикнути до них і, дратівливі імпульсні сигнали випадковим чином змінюються, Відлякувач кротів Торнадо-ОЗВ. Під охороною площа становить 20 соток. Але не рекомендується до використання, яких вистачить на 4-6 місяців. "яків, який є автономним і бере заряд від 4 батарейок, ви можете купити зручний і довговічний відлякувач Торнадо ОЗВ 02 в розділі відлякувачі кротів за найнижчими цінами з безкоштовною доставкой. Який кроти і капустянки знаходять дуже дратівливим, в кінцевому рахунку, ігнорувати. Якщо ви утримуєте поруч домашніх хом 02 є інноваційним пристроєм, може використовуватися на будь-яких ділянках землі.
У нашому інтернет-магазині «I-Protect» після установки на ділянці відлякувача починається передача імпульсного сигналу по всій глибині землі 20 см, цей пристрій виконано з ударостійкого пластику який не схильний до руйнівних впливів вологи і пилі. Більш детальніше телефонуйте
Объявление актуально: в Коростене
Александр
Телефон: 0677190866
E-mail:
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Показать все объявления на тему «Купити вібраційний відлякувач кротів за мінімальною ціною проти змій»
Это моё объявление